regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem 24 cm

regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem 24 cm

Cena regularna: 69.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem 24 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem 24 cm

Seria Patisserie to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających kucharzy specjalizujących się w wypiekach ciast i słodkościach.Szeroki asortyment, zróżnicowane wielkości, pojemności i kształty, a przede wszystkim najwyższej jakości materiały, z których formy są wykonane gwarantują nam, że pieczenie stanie się proste i przyjemne.Wszystkie formy serii Patisserie wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznej dla zdrowia cienkiej stali, która to powleczona jest z obu stron warstwą powierzchni nieprzywierającej patentu Firmy Ballarini. Powierzchnia ta pod nazwa CORTAN pozwala na bezstresowe pieczenie bez ryzyka przywierania ciast. Nie zawiera ona w sobie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji a w szczególności PFOA, związków niklu czy też metali ciężkich.Produkcja w Unii Europejskiej, we włoskiej fabryce Ballarini gwarantuje, że produkty Patisserie są bezpieczne dla zdrowia i spełniają wszelkie jakościowe normy.Forma posiada intuicyjne otwieranie z boku pozwalające na łatwe i sprawne wyjmowanie wypieków. Występuje w dwóch konfiguracjach dna: klasyczne płaskie, oraz drugie ze stożkiem w środku pozwalającym na alternatywny wygląd wypieku.Dostępna jest w 3 podstawowych rozmiarach: 24, 26 i 28 cm.

 

Informacje o regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem 24 cm

Kategoria: Kuchnia > Pieczenie > Formy do pieczenia > Formy do ciast
Marka: Ballarini
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu regulowana forma do ciast i serników z wymiennym dnem 24 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Kraków
  3.    Poznań
  4.    Wrocław
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź