Siatka, worek, woreczek do prania ubrań, bielizny, 25×44 cm

Siatka, worek, woreczek do prania ubrań, bielizny, 25×44 cm

Cena regularna: 13.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Siatka, worek, woreczek do prania ubrań, bielizny, 25×44 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Siatka, worek, woreczek do prania ubrań, bielizny, 25×44 cm

– Zapobiega mechaceniu się rzeczy.- Zapewnia swobodny przepływ wody i detergentów.- Polecane do prania delikatnych ubrań i bielizny.- Chronią ubrania przed zniszczeniem i deformacją.- Siatka jest wyposażona w plastikowy suwak, aby nie uszkodzić prania.- Oryginalny produkt czeskiej marki Orion.Woreczki na bieliznę do praniaWoreczki do prania to niezwykle praktyczny dodatek. Może zdawać się, że są zbędną rzeczą, jednak już po pierwszym wykorzystaniu przekonasz się, jak bardzo ułatwiają robienie prania. Możesz za ich pomocą posortować ubrania jeszcze przed praniem i wyjąć je gotowe do suszenia w partiach. Tego typu woreczek zabezpiecza też delikatne tkaniny przed ewentualnym naruszeniem struktury w wyniku szybkich obrotów bębna pralki.Wytrzymałe woreczki do prania ubrańOferowane woreczki są wykonane z wytrzymałego materiału, dzięki czemu wykorzystasz je wielokrotnie. Woreczek zapobiegnie mechaceniu rzeczy podczas prania. Możesz wykorzystać je jako woreczki na bieliznę do prania, jednak sprawdzą się także do innych rodzajów odzieży. Bez problemu wypierzesz w nich poszewki na pościel i poduszki, ręczniczki kuchenne i inne. Siatka posiada sznurek z zaciskiem, jej zamknięcie nie sprawia problemu. Materiał: poliester Wymiary: średnica 25 cm, wysokość 44 cmŚrednica 25 cmKolor dominujący białyWaga 40 gMateriał poliesterWysokość 44 cm

 

Informacje o Siatka, worek, woreczek do prania ubrań, bielizny, 25×44 cm

Kategoria: Import > O4G2
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Siatka, worek, woreczek do prania ubrań, bielizny, 25×44 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *