Składany stół ogrodowy, 120x70x75 cm, lite drewno tekowe

Składany stół ogrodowy, 120x70x75 cm, lite drewno tekowe

Cena regularna: 1538.65 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Składany stół ogrodowy, 120x70x75 cm, lite drewno tekowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Składany stół ogrodowy, 120x70x75 cm, lite drewno tekowe

Wykonany z drewna tekowego stół ma elegancki wygląd i sprawdzi się świetnie do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub relaksu w ogrodzie albo na patio. Będzie także idealny do użytku w pomieszczeniach. Mebel wykonano z niezwykle trwałego, twardego drewna tekowego, które było sezonowane, suszone komorowo, a następnie drobno oszlifowane, by nadać mu bardzo gładką powierzchnię. Drewno tekowe słynie z wyjątkowej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest znacznie bardziej odpowiednie do produkcji mebli ogrodowych niż jakikolwiek inny rodzaj drewna. Tek to idealny wybór, jeśli chcesz zakupić trwałe meble ogrodowe. Po rozłożeniu blatu stół sprawdzi się świetnie, gdy zaprosisz znajomych na kolację. Wspaniale zda egzamin także w kuchni lub mniejszej jadalni, ponieważ z łatwością możesz złożyć blat na pół. Co więcej, stół można w pełni złożyć, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie jest używany. Stół wymaga montażu. Ważna uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy i nieco odmienny od pozostałych; dostawa odbywa się losowo. Materiał: drobno szlifowane, twarde drewno tekowe z wykończeniem na bazie wody Wymiary stołu (po rozłożeniu): 120 x 70 x 75 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary stołu (po całkowitym złożeniu): 70 x 14 x 75 cm (dł. x szer. x wys.) Grubość blatu: 2,2 cm Ilość miejsc: 4 Wymagany montaż: tak Waga 15.7 kg

 

Informacje o Składany stół ogrodowy, 120x70x75 cm, lite drewno tekowe

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Stoły ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Składany stół ogrodowy, 120x70x75 cm, lite drewno tekowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *