Skrzynia z siedziskiem, lite drewno odzyskane, 40 x 40 x 45 cm

Skrzynia z siedziskiem, lite drewno odzyskane, 40 x 40 x 45 cm

Cena regularna: 556.14 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Skrzynia z siedziskiem, lite drewno odzyskane, 40 x 40 x 45 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Skrzynia z siedziskiem, lite drewno odzyskane, 40 x 40 x 45 cm

Ten wytrzymały, drewniany podnóżek ze schowkiem nie tylko zapewnia dodatkowe wygodne miejsce do siedzenia, ale również oferuje dużą przestrzeń do przechowywania małych przedmiotów, które chcesz mieć w zasięgu reki. Skrzynia wykonana została z drewna z odzysku, które posiada właściwości różnych gatunków drewna, takich jak drewno sheesham, mahoniowe, tekowe, mango, akacja itp. Drewno odzyskane jest solidne, mocne, wytrzymałe i piękne. Ślady zużycia nadają każdemu meblowi niepowtarzalny wygląd i podkreślają jego efektowny styl vintage. Każdy etap procesu produkcji, taki jak łączenie, polerowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Mebel jest już złożony; montaż nie jest wymagany. Ważna uwaga: kolory i słoje drewna poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych; dostawa odbywa się losowo.Kolor: brązowy Materiał: lite drewno z odzysku Wymiary: 40 x 40 x 45 cm (szer. x gł. x wys.) Z dużym schowkiem Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Nie jest wymagany montaż Materiał: Bawełna: 100%Waga 10 kg

 

Informacje o Skrzynia z siedziskiem, lite drewno odzyskane, 40 x 40 x 45 cm

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Szafy i skrzynie ogrodowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Skrzynia z siedziskiem, lite drewno odzyskane, 40 x 40 x 45 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *