Stelaż do łóżka z 28 listwami, drewno FSC, 7 stref, 100 x 200 cm

Stelaż do łóżka z 28 listwami, drewno FSC, 7 stref, 100 x 200 cm

Cena regularna: 347.94 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stelaż do łóżka z 28 listwami, drewno FSC, 7 stref, 100 x 200 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stelaż do łóżka z 28 listwami, drewno FSC, 7 stref, 100 x 200 cm

Dzięki naszemu komfortowemu stelażowi listwowemu pokochasz swoje łóżko jeszcze mocniej! Składający się z obramowania z litego drewna bukowego z certyfikatem FSC i brzozowych listew stelaż jest mocny i trwały. 7 stref komfortu zapewnia optymalne podparcie ciała. Oba końce listew zamocowane są w uchwytach z kauczuku SBS, co oferuje lepszą stabilność całej konstrukcji. Dzięki 4 regulowanym, podwójnym listwom w strefie centralnej, twardość stelaża może zostać dostosowana do Twoich potrzeb. Część pod głową także jest regulowana, co umożliwia wygodne czytanie i oglądanie telewizji. Montaż jest łatwy. Prosimy mieć na uwadze, że przesyłka obejmuje tylko stelaż łóżka; materac i rama łóżka nie są częścią zestawu.Materiał: obramowanie z litego drewna bukowego + brzozowe listwy Wymiary: 195 x 100 x 9 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary odpowiedniego materaca: 100 x 200 cm (szer. x dł.); materac nie jest częścią przesyłki Z 28 listwami (4 podwójne listwy o regulowanej twardości) Z taśmą wzmacniającą środek Z uchwytami z kauczuku SBS przytrzymującymi listwy Regulowana wysokość strefy pod głową Certyfikat FSC Łatwy montaż Waga 15 kg

 

Informacje o Stelaż do łóżka z 28 listwami, drewno FSC, 7 stref, 100 x 200 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Stelaże do łóżek
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stelaż do łóżka z 28 listwami, drewno FSC, 7 stref, 100 x 200 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *