Stojak na przyprawy obrotowy półka przyprawnik pojemniki z dozownikiem 16 sztuk

Stojak na przyprawy obrotowy półka przyprawnik pojemniki z dozownikiem 16 sztuk

Cena regularna: 179.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stojak na przyprawy obrotowy półka przyprawnik pojemniki z dozownikiem 16 sztuk, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stojak na przyprawy obrotowy półka przyprawnik pojemniki z dozownikiem 16 sztuk

PRAKTYCZNY – Zestaw składa się z drewnianego stojaka, który jest obrotowy oraz szesnastu szklanych pojemników tej samej wielkości.SOLIDNY – Stojak został wykonany z drewna oraz metalu w kolorze czarnym, a pojemniki ze szkła i tworzywa. FUNKCJONALNY – Każdy pojemnik składa się z przesiewacza oraz pokrywy, dzięki czemu aromat przypraw jest zachowany na dłużej.OBROTOWY – Obrotowy stojak pozwala na ławy i szybki wybór potrzebnej przyprawy. DEKORACYJNY – Klasyczny wzór stojaka na przyprawy sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Stojak na przyprawy składający się z 16 sztuk pojemników o pojemności 80 ml i wymiarach 10 x 4,5 cm. Wymiary stojaka to 17,5 x 17,5 x 29 cm. Niezwykle solidny, dzięki niemu w piękny sposób wyeksponujesz ulubione przyprawy. Idealnie nadaje się na prezent np. z okazji parapetówki. Dzięki obrotowej podstawie w łatwy sposób sięgniesz po przyprawę. Zestaw nie zawiera przypraw. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. Kolor dominujący czarnySzerokość 17,5 cmWysokość 29 cmMateriał metalDługość 17,5 cmWaga 2117 g

 

Informacje o Stojak na przyprawy obrotowy półka przyprawnik pojemniki z dozownikiem 16 sztuk

Kategoria: Kuchnia > Akcesoria kuchenne > Akcesoria do przypraw > Przyprawniki
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stojak na przyprawy obrotowy półka przyprawnik pojemniki z dozownikiem 16 sztuk, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Kraków
  4.    Wrocław
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź