Stojak na wino Euphoria Barracuda 100cm Invicta

Stojak na wino Euphoria Barracuda 100cm Invicta

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stojak na wino Euphoria Barracuda 100cm Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stojak na wino Euphoria Barracuda 100cm Invicta

Stojak na wino Euphoria Barracuda – stylowe rozwiązanie dla Twojego domu Obok takiego stojaka na wino to naprawdę nie można przejść obojętnie! Jeśli poszukujesz stylowego modelu, który jednocześnie będzie praktyczny i funkcjonalny to jest to rozwiązanie wprost dla Ciebie stworzone. I chociaż dostępnych jest w tej materii naprawdę wiele modeli to jednak to odznacza się na ich tle przede wszystkim nietypowym designem, którego jest dumnym przedstawicielem, łącząc w sobie tyle funkcji ile tylko jest do niego przypisanych. Kolekcja Euphoria to odpowiedź na potrzeby klientów nowoczesnych, którzy w swoich domach nie boją się wprowadzać innowacji. Dlaczego warto kupić stojak na wino Euphoria? wysoka jakość prezentowanego produktu model, który będzie stanowił wizytówkę wnętrza produkt renomowanej niemieckiej marki starannie wykonany, z niezwykłą dbałością o detale ręcznie wykonanie dodaje charakteru świetne uzupełnienie wnętrza Parametry techniczne: długość: 15 cm szerokość: 15 cm wysokość: 100 cm kolor: naturalny, czarny materiał: lite drewno, metal

 

Informacje o Stojak na wino Euphoria Barracuda 100cm Invicta

Kategoria: Akcesoria użytku codziennego > Stojak na wino
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stojak na wino Euphoria Barracuda 100cm Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.