Stół Antares 80x80cm Drewniany Szkło-Plastik Tilia

Stół Antares 80x80cm Drewniany Szkło-Plastik Tilia

Cena regularna: 795.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół Antares 80x80cm Drewniany Szkło-Plastik Tilia, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół Antares 80x80cm Drewniany Szkło-Plastik Tilia

Stół Antares – elegancja w nowoczesnym stylu Zbawienny wpływ spędzania czasu na świeżym powietrzu znany jest powszechnie wśród wszystkich aktywnych zawodowo osób. Po całym dniu spędzonym w biurze marzymy o tym, by wypić kawę na starannie urządzonym balkonie. Nie zawsze jednak powierzchnia naszego balkonu wystarcza do jego odpowiedniej aranżacji. Wtedy właśnie najlepiej sprawdzają się rozwiązania takie jak prezentowany model stołu Antares, który idealne wkomponuje się w mniejsze przestrzenie i sprawi, że balkon zyska zupełnie nowego, nowoczesnego ale również stylowego designu. Dlaczego warto kupić stół Antares? wysoka jakość prezentowanego produktu staranne wykończenie zapewnia niezwykły wygląd stół odpowiedni do użytku zewnętrznego łatwy do utrzymania w czystości idealny do zastosowania w firmach i na mniejszych balkonach produkt renomowanej marki Parametry techniczne: długość: 80 cm szerokość: 80 cm wysokość: 75 cm kolor: brązowy (jasny) materiał: plastik

 

Informacje o Stół Antares 80x80cm Drewniany Szkło-Plastik Tilia

Kategoria: Stoły > Stoły na zewnątrz
Marka: Tilia
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół Antares 80x80cm Drewniany Szkło-Plastik Tilia, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *