Stół drewniany Ray Vintage 160cm akacja Invicta

Stół drewniany Ray Vintage 160cm akacja Invicta

Cena regularna: 2193.48 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół drewniany Ray Vintage 160cm akacja Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół drewniany Ray Vintage 160cm akacja Invicta

Stół Ray – stylowy mebel do Twojego domu Stół Ray to model wprost genialny – przede wszystkim, niesamowita jakość produktu, która gwarantuje długotrwałe jego użytkowanie. Z drugiej strony jest to jeden z tych modeli, które zachwycają swoją klasą i stylem, w momencie kiedy tylko na nie spojrzymy. Oczami wyobraźni widzimy już wszystkie sytuacje, które przy tym stole zdarzyć się mogą – długie, rodzinne rozmowy, spożywanie posiłków… Codzienność, którą tak kochamy może być teraz jeszcze piękniejsza. Dlaczego warto kupić stół Ray? niemiecki producent modelu niezwykle praktyczny kształt model idealny do każdej kuchni i jadalni klasyczne i modne kolory, związane z naturą każdy produkt jest niepowtarzalny i może różnić się od prezentowanego na zdjęciach detalami Dane techniczne: długość: 160 cm szerokość: 90 cm wysokość: 77 cm kolor: brązowy, czarny materiał: drewno lite, akacjowe, metalowa rama

 

Informacje o Stół drewniany Ray Vintage 160cm akacja Invicta

Kategoria: Stoły > Stoły do wewnątrz
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół drewniany Ray Vintage 160cm akacja Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Wrocław
  3.    Kraków
  4.    Katowice
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź