Stół Invitation Set Walnut Black śr. 90 cm Kare

Stół Invitation Set Walnut Black śr. 90 cm Kare

Cena regularna: 5891.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół Invitation Set Walnut Black śr. 90 cm Kare, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół Invitation Set Walnut Black śr. 90 cm Kare

Stół Invitation – skandynawska moda na wyciagnięcie ręki Okrągły kształt stołu to moda, która stosunkowo niedawno przyszła do Naszego rejonu, jednak czuje się w nim niczym u siebie w domu. Wcześniej, jeśli w Naszych myślach pojawiała się idea jego zakupu, zazwyczaj kojarzona była z prostokątnym kształtem. Trochę trwało budowanie pomysłu użycia innego kształtu, jednak kiedy już się na nią zdecydowano, okazało się, że nie ma nic lepszego i bardziej praktycznego. A jak wiemy dopracowany model, to już pół sukcesu, jaki osiągnąć można w przypadku urządzania wnętrza. Nie zastanawiaj się więc dłużej – model stołu Invitation to jeden z najlepszych wyborów, na jaki możesz się zdecydować ! Dlaczego warto kupić stół Invitation? wysoka jakość prezentowanego produktu wygodny, okrągły kształt, praktyczny i funkcjonalny wprowadzenie skandynawskiego stylu do Twojego pomieszczenia starannie dobrane surowce, które gwarantują radość z użytkowania niemiecki producent modelu – renomowana marka Kare idealne uzupełnienie charakteru pomieszczenia rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej nowoczesnej jadalni Parametry techniczne: długość: 90 cm szerokość: 90 cm wysokość: 76 cm kolor: orzechowy, czarny materiał: orzech płyta pilśniowa, stal

 

Informacje o Stół Invitation Set Walnut Black śr. 90 cm Kare

Kategoria: Stoły > Stoły do wewnątrz
Marka: KARE
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół Invitation Set Walnut Black śr. 90 cm Kare, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Katowice
  3.    Kraków
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź