Stół jadalniany, 120 x 60 x 76 cm, lite drewno odzyskane

Stół jadalniany, 120 x 60 x 76 cm, lite drewno odzyskane

Cena regularna: 958.26 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół jadalniany, 120 x 60 x 76 cm, lite drewno odzyskane, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół jadalniany, 120 x 60 x 76 cm, lite drewno odzyskane

Ten stół w industrialnym stylu będzie urzekającym dodatkiem do Twojej kuchni lub jadalni. Stół został wykonany z litego drewna z odzysku, dzięki czemu jest stabilny i trwały. Drewno odzyskane posiada cechy różnych typów drewna, takich jak sheesham, tek, mango, akacja itd., a także jest już postarzone i wysuszone, dzięki czemu nie kurczy się i nie odkształca. Każdy etap procesu produkcji, jak: szlifowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Mocne, malowane proszkowo, żelazne nogi zwiększają jego stabilność. Montaż mebla jest łatwy. Ważne: kolory i usłojenie poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno z odzysku i malowane proszkowo żelazo Wymiary: 120 x 60 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 25 kg

 

Informacje o Stół jadalniany, 120 x 60 x 76 cm, lite drewno odzyskane

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoły
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół jadalniany, 120 x 60 x 76 cm, lite drewno odzyskane, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *