Stół jadalniany z litego drewna mango, 82 x 80 x 76 cm

Stół jadalniany z litego drewna mango, 82 x 80 x 76 cm

Cena regularna: 1226.36 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stół jadalniany z litego drewna mango, 82 x 80 x 76 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stół jadalniany z litego drewna mango, 82 x 80 x 76 cm

Nasz stół jadalniany, wykonany z litego drewna, wprowadzi do Twojej jadalni lub kuchni odrobinę rustykalnego stylu. Stół wykonano z litego, surowego drewna mango, które jest solidne, stabilne, trwałe i piękne, a kunszt wykonania dodaje mu niepowtarzalnego uroku w stylu retro. Każdy etap procesu, taki jak polerowanie, malowanie czy lakierowanie, jest przeprowadzany z najwyższą uwagą. Piękna struktura drewna czyni każdy mebel unikatowym i nieco innym od poprzedniego. Stół jest łatwy w montażu. Ważna informacja: kolory oraz struktura drewna mogą się różnić, co sprawia, że każdy ze stołów jadalnianych jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: surowe, lite drewno mango Wymiary: 80 x 80 x 76 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 18 kg

 

Informacje o Stół jadalniany z litego drewna mango, 82 x 80 x 76 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoły
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stół jadalniany z litego drewna mango, 82 x 80 x 76 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Poznań
  3.    Warszawa
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź