Stolik boczny, surowe drewno mango, 60 x 40 cm

Stolik boczny, surowe drewno mango, 60 x 40 cm

Cena regularna: 912.64 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik boczny, surowe drewno mango, 60 x 40 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik boczny, surowe drewno mango, 60 x 40 cm

Ten stolik w stylu industrialnym emanuje klasycznym urokiem i będzie przykuwającym wzrok dodatkiem do Twojego domu. Może być również używany jako stolik kawowy lub ława. Ten stolik retro wykonano ręcznie z litego, surowego drewna mango, które jest solidne, trwałe i piękne. Każdy etap procesu, taki jak polerowanie, malowanie i lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Kunszt rzemieślniczy i piękna struktura drewna sprawiają, że każdy mebel jest wyjątkowy i różni się nieco od pozostałych. Mocna podstawa z malowanej proszkowo stali zapewnia wytrzymałość stolika. Produkt jest już zmontowany i nie wymaga montażu. Ważna informacja: kolory poszczególnych stolików mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich będzie jedyny i niepowtarzalny. Wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy Materiał: lite, surowe drewno mango + podstawa z malowanej proszkowo stali Wymiary: 60 x 40 cm (śr. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Nie jest wymagany montaż Waga 13 kg

 

Informacje o Stolik boczny, surowe drewno mango, 60 x 40 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki boczne
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik boczny, surowe drewno mango, 60 x 40 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *