Stolik kawowy Azalea jasny brąz, czarny Actona

Stolik kawowy Azalea jasny brąz, czarny Actona

Cena regularna: 820.6 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Azalea jasny brąz, czarny Actona, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Azalea jasny brąz, czarny Actona

Stolik kawowy Azalea – funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego domu Prostota i funkcjonalność to jeden z tych duetów, które z chęcią wprowadzamy do Naszych domów, ponieważ najzwyczajniej w świecie najlepiej zdają egzamin w codziennym życiu. Z jednej strony bezbłędnie je ułatwiają, z drugiej jednak budują styl pomieszczenia w sposób, w który zawsze będzie wkomponowywał się w trendach i tych współczesnych i tych, które dopiero nadejdą – daje to klientom pewne bezpieczeństwo, ponieważ jak wiadomo, styl, który Nam się podoba może zmieniać się z biegiem lat. Jeśli i Ciebie interesują takie rozwiązania to prezentowany model stolika kawowego Azalea jest stworzony właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto kupić stolik kawowy Azalea? wysoka jakość prezentowanego modelu idealne do większych i mniejszych pomieszczeń praktyczne w użytkowaniu przedstawiciel marki Actona ciekawe połączenia kolorystyczne idealny do większych i mniejszych pomieszczeń Parametry techniczne: długość: 110 cm szerokość: 60 cm wysokość: 35 cm kolor: naturalny, czarny materiał: dziki dąb, metal

 

Informacje o Stolik kawowy Azalea jasny brąz, czarny Actona

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Actona
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Azalea jasny brąz, czarny Actona, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Warszawa
  2.    Wrocław
  3.    Poznań
  4.    Katowice
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź