Stolik kawowy Bicaba drewno czarny śr. 50 cm Light&Living

Stolik kawowy Bicaba drewno czarny śr. 50 cm Light&Living

Cena regularna: 775.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Bicaba drewno czarny śr. 50 cm Light&Living, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Bicaba drewno czarny śr. 50 cm Light&Living

Stolik kawowy Bicaba – tradycja stolików kawowych Ten stolik kawowy z pewnością ma duszę. Patrząc na niego, zastanawiamy się jaka historia była inspiracja do jego stworzenia. Jego przyszłość natomiast należy do nas. To od nas samych zależy czy będzie świadkiem ważnych dla nas rozmów, czy na jego blacie będą leżały przedmioty istotne, które chcemy mieć pod ręką. Czy znajdzie się w centralnym punkcie pomieszczenia, czy dyskretnie będzie pełnił swoją funkcję na uboczu? Na te wszystkie pytania z pewnością odpowiedzi pozostają otwarte, a każdy z nas znajdzie swoje własne i niepowtarzalne. Dlaczego warto kupić stolik kawowy Bicaba? model dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych designerski projekt, który może niedługo zdobić Twój dom prostota i minimalizm jest jego główną cechą okrągły kształt modelu pozwana na jego praktyczne wykorzystanie idealne rozwiązanie do mniejszych i większych pomieszczeń wysoka jakość prezentowanego modelu Parametry techniczne: długość: 50 cm szerokość: 50 cm wysokość: 55 cm kolor: czarny materiał: drewno

 

Informacje o Stolik kawowy Bicaba drewno czarny śr. 50 cm Light&Living

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Light & Living
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Bicaba drewno czarny śr. 50 cm Light&Living, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *