Stolik kawowy Cesta Marble Gold śr. 100 cm Kare

Stolik kawowy Cesta Marble Gold śr. 100 cm Kare

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Cesta Marble Gold śr. 100 cm Kare, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Cesta Marble Gold śr. 100 cm Kare

Stolik kawowy Cesta – klasyka, która zdobywa serca Za sprawą jednej rzeczy możemy przenieść się w zupełnie inny klimat, czasem nawet inną epokę. I tak właśnie jest w przypadku prezentowanego modela stolika kawowego Cesta. Wystarczy tylko na niego spojrzeć by odczuć na własnej skórze klimat starego, dobrego, klasycznego, wyjątkowego, ciekawego… Hollywood. Szlachetne materiały oraz nowoczesny i niezwykle ciekawy kształt sprawiają, że jest to model który zapragnie mieć w domu każdy, a on sam w ramach wdzięczności będzie spełniał swoją główną rolę w sposób niemal oskarowy. Dlaczego warto kupić stolik kawowy Cesta? połączenie nowoczesności i klasyki w ciekawym stylu modne rozwiązanie do każdego domu oraz pomieszczenia zestawienie kolorystyczne, na które warto zwrócić uwagę praktyczny i wygodny w użytkowaniu model produkt renomowanej marki niemieckiej Kare uzupełnienie charakteru pomieszczenia Parametry techniczne: długość: 102 cm szerokość: 102 cm wysokość: 42 cm kolor: biały, złoty materiał: stal powlekana mosiądzem, marmur

 

Informacje o Stolik kawowy Cesta Marble Gold śr. 100 cm Kare

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: KARE
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Cesta Marble Gold śr. 100 cm Kare, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.