Stolik kawowy Cylinder ciemnoniebieski – Lyxo Design

Stolik kawowy Cylinder ciemnoniebieski – Lyxo Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Cylinder ciemnoniebieski – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Cylinder ciemnoniebieski – Lyxo Design

Stolik kawowy Cylinder Luxo Design to włoska marka, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji outdoorowych mebli. Wykorzystywany przy produkcji plastik jest w 100% nietoksyczny i nadający się do recyklingu. Prosty i nieskomplikowany design jest tym, co charakteryzuje serię mebli Cylinder oraz Cube – składają się na nią stoliki kawowe oraz pufy. Są to meble, które przeznaczone są do użytku zewnętrznego, niestraszne im temperatury, deszcz czy słońce. Stolik kawowy na blacie posiada przezroczysty blat z pleksi. Rodzina mebli Cylinder oraz Cube dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala stworzyć wielobarwne komplety. Dlaczego warto kupić stolik kawowy Cylinder? prosty i nowoczesny design możliwość użytkowania na zewnątrz do kompletu dokupić można pufy osiem wariantów kolorystycznych do wyboru Parametry techniczne: Wysokość całkowita: 55 cmŚrednica: 55 cmWaga: około 4,5 kg

 

Informacje o Stolik kawowy Cylinder ciemnoniebieski – Lyxo Design

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Lyxo Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Cylinder ciemnoniebieski – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.