Stolik kawowy Extravagancia 45cm srebrno-szary Invicta

Stolik kawowy Extravagancia 45cm srebrno-szary Invicta

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Extravagancia 45cm srebrno-szary Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Extravagancia 45cm srebrno-szary Invicta

Stolik kawowy Extravagancia – styl nie z tej epoki Jeśli o którymkolwiek z dostępnych modeli możemy powiedzieć, że posiada po prostu przytulny wygląd, to z pewnością będzie to prezentowana kolekcja, w tym właśnie prezentowany stolik. Właściwie tylko zerkając w jego stronę, możemy być pewni, że będzie to prawdziwy skarb w każdym pomieszczeniu. Za dnia stolik kawowy, wieczorową porą stolik nocny, który świetnie sprawdzi się w każdej sypialni – czy nie nie ideał? Dodatkowo, niezwykłe wykończenia nadają mu uroku, który sprawia wrażenie, jakby nie był z tej epoki, otaczając się tajemniczą aurą. Przekonaj się już dziś, jaką moc ma ten model! Dlaczego warto kupić stolik kawowy Extravagancia? wysoka jakość prezentowanego modelu staranne wykonanie wzbudza zachwyt u niejednego klienta niemiecki producent modelu niezwykle funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie odnajdzie swoje miejsce w większych oraz mniejszych pomieszczeniach Parametry techniczne: długość: 47 cm szerokość: 41 cm wysokość: 45 cm kolor: srebrnoszary materiał: poliester, metal

 

Informacje o Stolik kawowy Extravagancia 45cm srebrno-szary Invicta

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Extravagancia 45cm srebrno-szary Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.