Stolik kawowy Faktoria 80cm Mango naturalny Invicta

Stolik kawowy Faktoria 80cm Mango naturalny Invicta

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Faktoria 80cm Mango naturalny Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Faktoria 80cm Mango naturalny Invicta

Stolik kawowy Faktoria – prawdziwy skarb do Twojego wnętrza Stolik kawowy z reguły kojarzy nam się z modelem niezwykle poręcznym, wygodnym w użytkowaniu. Jeśli dodatkowo wprowadza niezwykły styl do Naszego domu, to jest to z pewnością pełnia szczęścia. Jeśli do tego dodamy wysoką jakość produktu, to chyba nie mogłoby być lepiej. I tak właśnie jest w przypadku prezentowanego stolika kawowego Faktoria – Twoje wnętrze zyska zupełnie nowy wygląd i to za sprawą pozornie tak niewielkiego modelu – nie zastanawiaj się dłużej – to rozwiązanie idealne! Dlaczego warto kupić stolik Faktoria? urozmaici Twoje wnętrze wyjątkowy kolor, który z pewnością wpasuje się w każde wnętrze dodaje charakteru pomieszczeniu stolik kawowy wygodny w użytkowaniu niewielka waga całego modelu produkt wykonany ręcznie – mogą występować naturalne odchylenia kolorystyczne wprowadzenie industrialnego stylu Parametry techniczne: długość: 80 cm szerokość: 54 cm wysokość: 40 cm kolor: naturalny, czarny materiał: lite drewno mango, korpus metalowy

 

Informacje o Stolik kawowy Faktoria 80cm Mango naturalny Invicta

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Faktoria 80cm Mango naturalny Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.