Stolik kawowy Kalan antyczny srebrny 37cm Light&Living

Stolik kawowy Kalan antyczny srebrny 37cm Light&Living

Cena regularna: 431.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Kalan antyczny srebrny 37cm Light&Living, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Kalan antyczny srebrny 37cm Light&Living

Stolik kawowy Kalan – pozytywna zmiana designu Oryginalne – takie z pewnością jest prezentowane rozwiązanie. Nie przypomina w niczym lekkich modeli stylu nowoczesnego czy też minimalistycznego. Brak mu też bogatych zdobień barokowych stolików kawowych. Nie oznacza jednak to, że w takich wnętrzach się nie odnajdzie. I właśnie to jest w tym wszystkim najlepsze! Model stolika kawowego Kalan to model, który w każdym domu znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce, idealnie dostosowując się do stylu, w jakim jest urządzone, jednocześnie podkreślając swoją obecność niezwykłym charakter. Dlaczego warto kupić stolik kawowy Kalan? wysoka jakość prezentowanego produktu modele, które nie znikają z trendów kolor nadający całości nieco tajemniczości praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie uzupełnienie charakteru pomieszczenia gwarancja długotrwałego użytkowania Parametry techniczne: długość: 37 cm szerokość: 37 cm wysokość: 42 cm kolor: srebrny materiał: metal

 

Informacje o Stolik kawowy Kalan antyczny srebrny 37cm Light&Living

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Light & Living
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Kalan antyczny srebrny 37cm Light&Living, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *