Stolik kawowy owalny surowe drewno mango i stal 100 cm

Stolik kawowy owalny surowe drewno mango i stal 100 cm

Cena regularna: 825.65 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy owalny surowe drewno mango i stal 100 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy owalny surowe drewno mango i stal 100 cm

Ten stolik w stylu industrialnym emanuje klasycznym urokiem i będzie efektownym dodatkiem do Twoich wnętrz. Może on być również używany jako stolik boczny lub ława. Stolik retro wykonano ręcznie z litego, surowego drewna mango, które jest solidne, trwałe i piękne. Każdy etap procesu, taki jak polerowanie, malowanie i lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Kunszt rzemieślniczy i piękna struktura drewna sprawiają, że każdy mebel jest wyjątkowy i różni się nieco od pozostałych. Dzięki mocnej, krytej proszkowo, stalowej ramie będzie stabilny i trwały. Produkt jest już złożony. Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy i czarny Materiał: lite, surowe drewno mango + rama z malowanej proszkowo stali Wymiary: 100 x 55 x 40 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowanaWaga 14 kg

 

Informacje o Stolik kawowy owalny surowe drewno mango i stal 100 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Stoliki kawowe
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy owalny surowe drewno mango i stal 100 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *