Stolik kawowy Talca Antyczny 75 cm Light&Living

Stolik kawowy Talca Antyczny 75 cm Light&Living

Cena regularna: 1982.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy Talca Antyczny 75 cm Light&Living, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy Talca Antyczny 75 cm Light&Living

Stolik kawowy Talca – styl glamour dla Twojego domu Takie rozwiązania to jest naprawdę coś! Można by powiedzieć, że współczesny rynek obfituje w warte uwagi modele, które z pewnością będą dobrze dopełniały aranżowaną przez nas przestrzeń. Dobrze to nie znaczy jednak doskonale, a właśnie o tą doskonałość chodzi. Przede wszystkim, stolik kawowy Talca to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu i w każdym pomieszczeniu stanie się prawdziwą gwiazdą. Dodatkowo, jest niezwykle praktycznym modelem, a przecież o to połączenie niezwykłego stylu z wyjątkową funkcjonalnością chodzi. Dlaczego warto kupić stolik kawowy Talca? wiele dostępnych wariantów kolorystycznych oraz rozmiarów prezentowanego stolika wysoka jakość prezentowanego rozwiązania model holenderskiej marki, gwarantuje długotrwałe użytkowanie nowoczesny styl, który staje się ponadczasowy kolor, który jednocześnie jest uniwersalny i modny funkcjonalność, która staje się niezwykle cenna Parametry techniczne: większy stolik: długość: 75 cm szerokość: 75 cm wysokość: 45 cm mniejszy stolik: długość: 67 cm szerokość: 67 cm wysokość: 39 cm kolor: srebrny, antracyt materiał: metal

 

Informacje o Stolik kawowy Talca Antyczny 75 cm Light&Living

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Light & Living
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy Talca Antyczny 75 cm Light&Living, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *