Stolik kawowy TYK 500 naturalny dąb, blat lustro tytanowe

Stolik kawowy TYK 500 naturalny dąb, blat lustro tytanowe

Cena regularna: 2689.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kawowy TYK 500 naturalny dąb, blat lustro tytanowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kawowy TYK 500 naturalny dąb, blat lustro tytanowe

Stolik kawowy TYK Błysk naturalności w klasycznym stylu… Stolik kawowy Tyk został zaprojektowany z myślą o najdrobniejszych detalach. Podstawa składa się z wysokiej jakości drewna dębowego, które jest szczególnie trwałe i odporne na uszkodzenia oraz stabilne. Lustrzany blat w kolorze tytanowym nadaje charakter i podkreśla uniwersalny styl stolika. Niepowtarzalny design stolika Tyk gwarantuje, że odnajdzie się w każdym rodzaju wnętrz i pomieszczeń oraz aranżacjach. Jest naturalny, a minimalizm wykończenia to główna cecha stolika Tyk. Świetnie prezentuje się w komplecie z innymi stolikami z serii Tyk. Parametry techniczne: Wysokość: 46 cm Średnica: 50 cm Kolor: blat lustro tytanowe, naturalny dąb podstawa Materiał: lustro, drewno dębowe Dlaczego warto kupić stolik kawowy TYK? produkt renomowanej marki wykonany z najlepszej jakości materiałów skandynawski styl ciekawy design komfort i wygoda użytkowania

 

Informacje o Stolik kawowy TYK 500 naturalny dąb, blat lustro tytanowe

Kategoria: Stoliki kawowe
Marka: Nordifra
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kawowy TYK 500 naturalny dąb, blat lustro tytanowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Kraków
  3.    Wrocław
  4.    Katowice
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź