Stolik kreatywny do klocków 51x51x46cm Bazkar biało-czerwony

Stolik kreatywny do klocków 51x51x46cm Bazkar biało-czerwony

Cena regularna: 180.6 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik kreatywny do klocków 51x51x46cm Bazkar biało-czerwony, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik kreatywny do klocków 51x51x46cm Bazkar biało-czerwony

Kreatywny stolik do klocków, to świetny i rozwijający przedmiot do zabawy marki Bazkar. Stolik posiada bardzo barwną i ciekawą kolorystykę i został wykonany z bezpiecznego tworzywa o doskonałej jakości. Stolik jest dwustronny. Z jednej strony ma gładką powierzchnię, a z drugiej planszę konstrukcyjną do klocków typu LEGO. Można przy nim zarówno konstruuować i wymyślać ciekawe modele z klocków, jak również wykorzystać go po prostu do rysowania, malowania lub zabawy innymi zabawkami. Płytka konstrukcyjna posiada możliwość zaczepienia jej pionowo na ścianie, co uatrakcyjnia zabawę. Dodatkowo do stolika dołączone są dwa krzesełka o specjalnej powierzchni, z których dziecko się nie zsunie. Stolik pozwala rozwinąć kreatywność i twórczość dzieci oraz ich wyobraźnię. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim małym wielbicielom klocków i zapewni im wielogodzinną i ciekawą zabawę.Wysokość 46 cmDługość 51 cmSzerokość 51 cmMateriał tworzywo sztuczne

 

Informacje o Stolik kreatywny do klocków 51x51x46cm Bazkar biało-czerwony

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zabawki do ogrodu dla dzieci
Marka: Keter
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik kreatywny do klocków 51x51x46cm Bazkar biało-czerwony, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Kraków
  3.    Katowice
  4.    Warszawa
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź