Stolik typu konsola z litego drewna akacjowego, 86x30x75 cm

Stolik typu konsola z litego drewna akacjowego, 86x30x75 cm

Cena regularna: 654.53 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Stolik typu konsola z litego drewna akacjowego, 86x30x75 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Stolik typu konsola z litego drewna akacjowego, 86x30x75 cm

Ten stolik typu konsola będzie wspaniałym dodatkiem do Twojego salonu. Stolik wykonano z drewna akacjowego, które zapewnia solidność i trwałość. Front szuflady Front szuflady pomalowano kontrastującymi kolorami (czarnym i białym), co nadaje całości wyjątkowy wygląd. Solidny blat sprawdzi się doskonale do postawienia koszy z owocami, wazonów bądź innych przedmiotów dekoracyjnych. Szuflady i półka oferują sporo miejsca do poukładania różnych przedmiotów. Montaż mebla jest łatwy. Ważna uwaga: kolory i usłojenie drewna poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych; dostawa odbywa się losowo.Materiał: drewno akacjowe wyończone lakierem Wymiary: 86 x 30 x 75 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 szufladami i 1 półką Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu Waga 15 kg

 

Informacje o Stolik typu konsola z litego drewna akacjowego, 86x30x75 cm

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Konsole i toaletki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Stolik typu konsola z litego drewna akacjowego, 86x30x75 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *