Szafa biurowa 4-drzwiowa, metal, 90x40x180 cm, szaro-niebieska

Szafa biurowa 4-drzwiowa, metal, 90x40x180 cm, szaro-niebieska

Cena regularna: 1487.32 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafa biurowa 4-drzwiowa, metal, 90x40x180 cm, szaro-niebieska, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafa biurowa 4-drzwiowa, metal, 90x40x180 cm, szaro-niebieska

Szafka biurowa w formie tradycyjnej szafy na dokumenty jest idealna do zorganizowania i przechowywania wszystkich akt i dokumentów. 3 przestawne półki pozwolą na zorganizowanie Twoich dokumentów w różnych kategoriach. Szafkę wyposażono również w 2 szuflady pośrodku, które oferują mnóstwo miejsca do przechowania artykułów biurowych i innych drobnych przedmiotów. Mebel będzie się ładnie prezentować w biurze dzięki swojej standardowej formie. Plastikowe nóżki nie porysują Twojej podłogi. Ta szafa biurowa wykonana została z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu jest trwała i łatwa do czyszczenia. Montaż jest prosty.Kolor: szary i niebieski Materiał: metal Wymiary: 90 x 40 x 180 cm (szer. x gł. x wys.) 4 drzwi, 2 szuflady i 3 przestawne półki Kąt otwarcia drzwi: 130° Maksymalne obciążenie każdej z półek: 30 kg Z 8 kluczykami Z plastikowymi nóżkami Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Waga 41 kg

 

Informacje o Szafa biurowa 4-drzwiowa, metal, 90x40x180 cm, szaro-niebieska

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafy
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafa biurowa 4-drzwiowa, metal, 90x40x180 cm, szaro-niebieska, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *