Szafka, lite drewno sheesham, 160 x 40 x 80 cm

Szafka, lite drewno sheesham, 160 x 40 x 80 cm

Cena regularna: 4258.04 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka, lite drewno sheesham, 160 x 40 x 80 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka, lite drewno sheesham, 160 x 40 x 80 cm

Komoda będzie ponadczasowym dodatkiem do wystroju Twoich wnętrz. Wykonana z litego drewna sheesham szafka jest bardzo stabilna i wytrzymała. Drewno sheesham, znane także jako drewno różane lub palisander, to twarde drewno tropikalne, które słynie ze swojego bogatego usłojenia. Mocny blat sprawdzi się idealnie do postawienia na nim przedmiotów dekoracyjnych, takich jak wazony lub rośliny doniczkowe. Dzięki szufladom potrzebne drobiazgi będziesz mieć zawsze pod ręką. Każdy etap produkcji, taki jak polerowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Mebel jest już złożony, montaż nie jest wymagany. Ważna uwaga: kolory i usłojenie drewna poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych; dostawa odbywa się losowo. Materiał: lite drewno sheesham Wymiary: 160 x 40 x 80 cm (szer. x gł. x wys.) Z 6 szufladami Produkt szlifowany, malowany i lakierowany Nie jest wymagany montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, należy zastosować załączony element do mocowania na ścianie Waga 62 kg

 

Informacje o Szafka, lite drewno sheesham, 160 x 40 x 80 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka, lite drewno sheesham, 160 x 40 x 80 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *