Szafka na wino Bodega 85 cm drewno sosnowe – Invicta

Szafka na wino Bodega 85 cm drewno sosnowe – Invicta

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka na wino Bodega 85 cm drewno sosnowe – Invicta, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka na wino Bodega 85 cm drewno sosnowe – Invicta

Szafka na wino Bodega Większość z nas choć raz w życiu chciałaby odwiedzić tradycyjną, piękną oraz starą winnicę, szczególnie tą francuską, bo jak wiadomo kraj ten kojarzony jest nie tylko z romantyzmem, lecz przede wszystkim z pysznym winem. Niestety często bywa to niemożliwe… Dlatego więc musimy korzystać z nowoczesnych rozwiązań jakimi są stojaki na wino, które choć w pewnym elemencie pozwolą nam poczuć się jakbyśmy byli w winnicy, lub co więcej! Jakbyśmy byli we Francji. Szafka na wino Bodega zachowuje klasyczną formę tradycyjnych stojaków, nie mniej jednak został on wykończony nowoczesnym akcentem jakim jest siateczka frontowa, co sprawia, że każde wnętrze, w którym się znajduje nabiera elegancji i tworzy niepowtarzalny, romantyczny klimat. Dlaczego warto kupić szafkę na wino Bodega? Została wykonana z wysokiej jakości materiałów Jest genialnym rozwiązaniem, które pozwoli nam poczuć jakbyśmy mieli swoją własną winnicę Klasyka sama w sobie Jej elegancka forma sprawi, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego klimatu Niezwykle pojemna Styl industrialny Parametry techniczne: Materiał: drewno sosnowe Kolor: kolor naturalnego drewna * Produkt jest naturalny i ręcznie robiony, dlatego mogą pojawiać się odchylenia kolorystyczne lub nierówności

 

Informacje o Szafka na wino Bodega 85 cm drewno sosnowe – Invicta

Kategoria: Komody, konsole i regały
Marka: Invicta
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka na wino Bodega 85 cm drewno sosnowe – Invicta, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.