Szafka nocna, jasne drewno sosnowe, 35x30x40 cm

Szafka nocna, jasne drewno sosnowe, 35x30x40 cm

Cena regularna: 195.36 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka nocna, jasne drewno sosnowe, 35x30x40 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka nocna, jasne drewno sosnowe, 35x30x40 cm

Ta drewniana szafka nocna będzie zarówno dekoracyjnym, jak i praktycznym dodatkiem do Twojego obecnego wystroju wnętrza. Szafkę wykonano z litego drewna sosnowego, dzięki czemu jest solidna i stabilna. Kunszt wykonania i piękne usłojenie drewna sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych. Mebel ten ma 1 półkę, która oferuje sporo miejsca do przechowywania i uporządkowania niezbędnych przedmiotów w zasięgu ręki. Na solidnym blacie z twardego drewna możesz również umieścić lampkę nocną, budzik lub cokolwiek innego, czego możesz potrzebować przy łóżku. Ważna uwaga: kolory i usłojenie poszczególnych mebli mogą się różnić, dzięki czemu każdy jest unikatowy; wysyłka odbywa się losowo.Kolor: jasne drewno Materiał: lite drewno sosnowe Wymiary: 35 x 30 x 40 cm (dł. x szer. x wys.) Wymagany montaż: tak Waga 4.05 kg

 

Informacje o Szafka nocna, jasne drewno sosnowe, 35x30x40 cm

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Szafki nocne
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka nocna, jasne drewno sosnowe, 35x30x40 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *