Szafka pod telewizor Seaford 120cm czarny Actona

Szafka pod telewizor Seaford 120cm czarny Actona

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod telewizor Seaford 120cm czarny Actona, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod telewizor Seaford 120cm czarny Actona

Szafka Seaford – osobowość, której potrzebuje Twoje wnętrze Niezależnie od tego czy poszukujemy rozwiązania do salonu, pokoju dziennego, sypialni czy też pokoju dziecięcego, takie modele jak prezentowany sprawdzą się idealnie. Daje to też możliwość wędrówki konkretnego mebla przez każde z tych pomieszczeń, tak aby nacieszyć się nim w odpowiednim wymiarze. Funkcjonalność szafek znana jest nie od dziś i niezależnie od tego czy będzie stanowiła miejsce na telewizor czy zechcemy zaaranżować ją zupełnie inaczej, z pewnością dobrze jest aby jego design odpowiednio podkreślał styl pomieszczenia i jego nieodzowny charakter – a tak właśnie będzie w przypadku modelu Seaford. Dlaczego warto kupić szafkę Seaford? wysoka jakość prezentowanego modelu gama starannie dobranych materiałów, łatwych w utrzymaniu dzięki uderzającemu efektowi drewna elementy te mają osobowość, która pasuje do wielu stylów wystroju wygodne miejsce do przechowywania uzupełnienie stylu pomieszczenia Parametry techniczne: szerokość: 120 cm głębokość: 33 cm wysokość: 46 cm kolor: czarny materiał: metal, melamina

 

Informacje o Szafka pod telewizor Seaford 120cm czarny Actona

Kategoria: Komody, konsole i regały
Marka: Actona
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod telewizor Seaford 120cm czarny Actona, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.