Szafka pod TV z kółkami, wysoki połysk, biała, 80x40x40 cm

Szafka pod TV z kółkami, wysoki połysk, biała, 80x40x40 cm

Cena regularna: 286.63 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod TV z kółkami, wysoki połysk, biała, 80x40x40 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod TV z kółkami, wysoki połysk, biała, 80x40x40 cm

Ta modna, a zarazem praktyczna i solidna szafka pod telewizor z pewnością stanie się centralnym punktem Twojego pokoju! Szafka pod TV jest wykonana z płyty, co zapewnia jej wytrzymałość, trwałość i długą żywotność. Zaprojektowana z 4 otwartymi półkami szafka zapewnia sporo miejsca do przechowywania czasopism, książek, odtwarzaczy DVD, odbiorników, dysków i urządzeń multimedialnych dobrze zorganizowanych i pod ręką. Dodatkowo, można ją łatwo przemieszczać za pomocą 4 płynnie toczących się kółek, lub utrzymać na miejscu dzięki 2 blokowanym kółkom. Szafka telewizyjna jest łatwa do utrzymania w czystości za pomocą wilgotnej ściereczki oraz prosta w montażu dzięki dołączonym przyborom.Kolor: biały o wysokim połysku Materiał: płyta wiórowa Wymiary: 80 x 40 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) Z 4 otwartymi półkami Łatwa do przestawiania dzięki 4 płynnie toczącym się kółkom 2 kółka można zablokować Waga 17.1 kg

 

Informacje o Szafka pod TV z kółkami, wysoki połysk, biała, 80x40x40 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod TV z kółkami, wysoki połysk, biała, 80x40x40 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *