Szklanki termiczne z uchwytami 2 szt. Luigi Bormioli

Szklanki termiczne z uchwytami 2 szt. Luigi Bormioli

Cena regularna: 99.54 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szklanki termiczne z uchwytami 2 szt. Luigi Bormioli, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szklanki termiczne z uchwytami 2 szt. Luigi Bormioli

Zestaw 2 szklanek z uchwytami do gorących napojów.Szklanki wykonane są ze szkła dmuchanego ręcznie – ‘Thermic glass’ – szkło borokrzemowe o podwyższonej odporności na wysokie temperatury. Szkło przez bardzo długi czas zachowuje pełną przeźroczystość, nie przekłamując koloru podanego napoju, jest również bardzo lekkie w porównaniu do szkła tradycyjnego. Ponadto szklanki z tego rodzaju szkła można bez obaw myć w zmywarkach, a także używać w kuchenkach mikrofalowych.Dwuścienna szklana konstrukcja oddzielona jest próżnią, co pozwala na doskonałą izolację termiczną i zapobiega kondensacji na zewnętrznej ściance – gorące napoje nie parzą w dłoń, a zimne nie powodują wilgotnej na zewnątrz szklanki. W rezultacie temperatura gorącego napoju utrzymuje się dłużej niż w przypadku innych materiałów, takich jak ceramika lub porcelana. Ten sam efekt uzyskujemy podczas serwowania zimnych napojów, pożądana temperatura jest utrzymywana przez dłuższy czas, zapobiegając efektowi spoconej szklanki.Nie bez znaczenia pozostaje również efekt wizualny serwowania napojów w tego typu szklankach lub filiżankach. Napój wygląda, jakby był zawieszony w powietrzu, co wygląda oryginalnie i nowocześnie. Wymiary: objętość całkowita 22 cl/220 mlwysokość 9,9 cmśrednica 8,3 cmGłówne zalety:szklanki o podwójnych ściankachwykonywane ręcznie ze szkła borokrzemowegoodporne na wysokie temperaturyszkło ‘nie poci się’ podczas serwowania zimnych napojówutrzymują temperaturę przez dłuższy czasmożliwość mycia w zmywarce oraz używania w kuchence mikrofalowejwyprodukowane we Włoszech

 

Informacje o Szklanki termiczne z uchwytami 2 szt. Luigi Bormioli

Kategoria: Jadalnia > Szkło stołowe > Szklanki termiczne
Marka: LUIGI BORMIOLI
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szklanki termiczne z uchwytami 2 szt. Luigi Bormioli, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Kraków
  3.    Warszawa
  4.    Katowice
  5.    Poznań
Wybierz prawidłową odpowiedź