Szybkowar z wkładem do gotowania na parze 2,5l Fissler Vitavit Premium srebrny

Szybkowar z wkładem do gotowania na parze 2,5l Fissler Vitavit Premium srebrny

Cena regularna: 1179.0 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szybkowar z wkładem do gotowania na parze 2,5l Fissler Vitavit Premium srebrny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szybkowar z wkładem do gotowania na parze 2,5l Fissler Vitavit Premium srebrny

Szybkowar z wkładem do gotowania na parze marki Fissler pochodzi z kolekcji Vitavit Premium. Wykonany został z wysokiej jakości grubej stali nierdzewnej. Szybkowar posiada 3 tryby gotowania: ekonomiczny, szybki, na parze różniące się wartością ciśnienia. Przeznaczony jest na kuchenki każdego rodzaju o średnicy palnika 18cm. Gotowanie odbywa się w zamkniętym garnku pod ciśnieniem w temperaturach przewyższających 100 stopni Celsjusza, ponieważ powstające wewnątrz szybkowaru nadciśnienie podnosi punkt wrzenia wody. Dzięki temu czas gotowania ulega wielokrotnemu skróceniu, przez co gotowanie w szybkowarze jest szybsze, średnio o 70 procent. Przez ograniczenie dostępu tlenu zawartego oraz krótki czas gotowania przygotowywana żywność ma delikatną strukturę, ale zaskakuje intensywnym smakiem. Posiada praktyczną skale we wnętrzu naczynia ułatwiającą prace w kuchni.Kolekcja Vitavit PremiumCiśnienie robocze 45kPA/75kPAWysokość 18 cmDługość 39 cmSzerokość 27,50 cmMateriał stal nierdzewna

 

Informacje o Szybkowar z wkładem do gotowania na parze 2,5l Fissler Vitavit Premium srebrny

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Garnki > Szybkowary
Marka: Fissler
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szybkowar z wkładem do gotowania na parze 2,5l Fissler Vitavit Premium srebrny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Kraków
  3.    Poznań
  4.    Warszawa
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź