Taca do serwowania, kelnerska, antypoślizgowa, 35 cm

Taca do serwowania, kelnerska, antypoślizgowa, 35 cm

Cena regularna: 19.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Taca do serwowania, kelnerska, antypoślizgowa, 35 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Taca do serwowania, kelnerska, antypoślizgowa, 35 cm

– Praktyczna, duża, okrągła taca do serwowania.- Wykonana z wytrzymałego tworzywa z powierzchnią antypoślizgową.- Idealna do kawiarni czy restauracji – przenoszone naczynia nie przesuwają się.- Łatwa w utrzymaniu czystości.Kelnerska taca antypoślizgowa do serwowaniaJeżeli jesteś właścicielem biznesu gastronomicznego i właśnie chcesz skompletować zestaw wszystkich niezbędnych akcesoriów, w asortymencie ORION Polska znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy między innymi tace kelnerskie – wytrzymałe elementy wyposażenia, wykonane z materiałów odpornych na upuszczenia.Elementy wyposażenia lokalu – okrągła taca antypoślizgowa w ORION PolskaOkrągła taca jest antypoślizgowa – osoba podająca napoje i posiłki nie musi obawiać się, że naczynia z jedzeniem przewrócą się czy spadną z tacy. Taki niepozorny przedmiot pomaga więc zachować BHP w pracy gastronomicznej, ponieważ nie ryzykujemy przypadkowego oparzenia gości gorącą potrawą. Ponadto, taca antypoślizgowa pozwala na estetyczne podanie posiłku i sprawdzi się w lokalach o różnorakim wystroju. Szukasz tacy do podawania w warunkach domowych? Ten egzemplarz będzie równie świetnym wyborem.Średnica 35 cmWysokość 2 cmKolor dominujący czarnyMateriał tworzywoWaga 115 g

 

Informacje o Taca do serwowania, kelnerska, antypoślizgowa, 35 cm

Kategoria: Jadalnia > Naczynia do serwowania > Tace
Marka: Excellent Houseware
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Taca do serwowania, kelnerska, antypoślizgowa, 35 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Poznań
  4.    Wrocław
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź