Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue 108002014600

Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue 108002014600

Cena regularna: 49.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue 108002014600, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue 108002014600

Cechy – Talerzyk do Karmienia:antypoślizgowa podstawawykonane z wytrzymałego tworzywa PP i PTEmocny uchwytprzeznaczone do nauki samodzielnego jedzenianadaje się do mikrofalówki,produkty są wykonane z bezpiecznych materiałów (nie zawierają BPA)można myć w zmywarcetabliczka z wizerunkiem słoniaZaokrąglone krawędzie i wysokie brzegi chronią żywność przed „wyciekiem z talerza”Wyprodukowano w TajlandiiPraktyczny Talerz do KarmieniaTalerz do karmienia z serii Mio to idealny talerz do ćwiczenia samodzielności, dzięki któremu maluch szybko zrozumie, jak wspaniale jest radzić sobie bez pomocy mamy i taty. Antypoślizgowa podstawa zapobiega ślizganiu się talerza po powierzchni, a mocny uchwyt pozwala rodzicom lub maluchom trzymać go podczas przenoszenia bez konieczności wkładania palców do jedzenia. Talerzyk do jedzenia Mio ma zaokrąglone brzegi i wysokie boki, dzięki czemu dziecko może wygodnie nabierać z niego jedzenie i nie jest sfrustrowane tym, że „ucieka”, a fakt, że pozostaje w jednym miejscu, jest idealny do doskonalenia nowych umiejętności. Każdy posiłek będzie prawdziwą ucztą!Z myślą o dzieciach!Kiedy dziecko zrozumie, że próbowanie samego siebie jest świetną zabawą, nic go nie powstrzyma! Wiemy, że dobrych manier przy stole należy uczyć od najmłodszych lat, dlatego warto jak najszybciej podarować swojemu maluchowi talerz  do karmienia Mepal Mio, aby każdy posiłek był wspaniałym doświadczeniem! :)Mepal – Holenderska MarkaMepal to należąca do światowej czołówki holenderska firma specjalizująca się w produkcji inteligentnego wyposażenia do przechowywania żywności. Mepal wyróżnia się tworzeniem produktów pełnych mądrych i przemyślanych pomysłów. Stosowane przez tę markę rozwiązania,  czynią życie łatwiejszym i bardziej beztroskim.Wysokość 3.5 cmDługość 17.6 cmSzerokość 17.6 cmMateriał Tworzywo sztuczne PP, tworzywo sztuczne TPE

 

Informacje o Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue 108002014600

Kategoria: Jadalnia > Zastawa stołowa > Talerzyki dla dzieci
Marka: Mepal
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Talerzyk do karmienia Mio Deep Blue 108002014600, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Warszawa
  3.    Kraków
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź