Termometr do wędzarni, wędzenia mięsa, ryb, ORION

Termometr do wędzarni, wędzenia mięsa, ryb, ORION

Cena regularna: 35.99 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Termometr do wędzarni, wędzenia mięsa, ryb, ORION, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Termometr do wędzarni, wędzenia mięsa, ryb, ORION

Termometr do wędzenia mięsa i ryb – termometry do wędzarniSą takie czynności, które wymagają wykorzystania specjalnego oprzyrządowania. Nierzadko zdarza się tak podczas przygotowania żywności. Gotowanie, pieczenie, kiszenie – wszystko to jest możliwe dzięki różnorakim akcesoriom i elementom wyposażenia. Nie inaczej jest w przypadku wędzenia, gdzie przydatne są również specjalne termometry do wędzarni.Wysokiej jakości termometry do wędzarni od czeskiej marki ORIONOferowany przez nas termometr został stworzony z myślą o wędzeniu mięsa czy też ryb. Nie może go zabraknąć w żadnej wędzarni – dzięki tego typu akcesoriom możesz samodzielnie przygotować najlepsze wędzone produkty. Jest zaprojektowany w taki sposób, by można zamontować go przy drzwiach, jednak mierzy temperaturę również wewnątrz wędzarni, dzięki czemu możesz kontrolować proces wędzenia. Jego czyszczenie jest niezwykle łatwe. Wykonano go z materiałów odpornych na skrajnie wysokie i niskie temperatury.Termometr został wykonany ze stali i szkła odpornego na wysokie temperatury Zakres temperatur: 0°C do 300°C Materiał: stal nierdzewna, szkło Wymiary: średnica 5 cm, wysokość 16 cm- Termometr został wykonany ze stali i szkła odpornego na wysokie temperatury.- Zakres temperatur: 0°C do 300°C.- Idealnie sprawdza się w wędzarni – przystosowany do zamontowania w otworze drzwi.- Termometr mierzy faktyczną temperaturę wewnątrz wędzarni a nie tylko przy drzwiach.- Dzięki niemu zostanie zachowana odpowiednia temperatura podczas przygotowywania potraw.- Łatwy w czyszczeniu i wygodny w użytkowaniu.- Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wysokość 16 cmŚrednica 5 cmKolor dominujący srebrnyMateriał stal nierdzewna, szkłoWaga 200 g

 

Informacje o Termometr do wędzarni, wędzenia mięsa, ryb, ORION

Kategoria: Produkty dla ciebie > Domowa kiełbasa
Marka: Orion
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Termometr do wędzarni, wędzenia mięsa, ryb, ORION, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Poznań
  3.    Wrocław
  4.    Kraków
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź