Torebki pochłaniające zapachy z aktywnym węglem, 2 szt., 2 kg

Torebki pochłaniające zapachy z aktywnym węglem, 2 szt., 2 kg

Cena regularna: 123.92 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Torebki pochłaniające zapachy z aktywnym węglem, 2 szt., 2 kg, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Torebki pochłaniające zapachy z aktywnym węglem, 2 szt., 2 kg

Te dwa woreczki pochłaniające zapachy, zawierające po 1 kg granulatu węgla aktywnego, są idealne do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a także nadmiaru wilgoci z samochodu, garderoby itp. Dzięki wysokiej czystości nasz węgiel aktywny skutecznie oczyści i osuszy powietrze w samochodzie i pomieszczeniach. W porównaniu z innymi odświeżaczami powietrza i suszarkami elektrycznymi zaletą stosowania tego materiału jest to, że nie wymaga zasilania i używania żadnych szkodliwych substancji chemicznych. Z dwoma zapięcie na rzep z tyłu, torebka może zostać łatwo zamocowana w dowolnym miejscu. Możesz przyczepić ją do deski rozdzielczej samochodu lub szafy. Wykonana z wysokiej jakości polipropylenu torebka z włókniny ma zwartą teksturę i jest bardzo wytrzymała. Zestaw pochłaniający zapachy sprawdzi się szczególnie w przypadku ludzi, którzy żyją ekologicznie.Z zapięcie na rzep ułatwiającym mocowanie Przesyłka obejmuje 2 worki z włókniny z granulatem z węgla aktywnego (w sumie 2 kg) Materiał: Polipropylen: 100% Waga 2 kg

 

Informacje o Torebki pochłaniające zapachy z aktywnym węglem, 2 szt., 2 kg

Kategoria: Kuchnia > Narzędzia kuchenne > Przybory do kuchni > Pochłaniacze zapachów
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Torebki pochłaniające zapachy z aktywnym węglem, 2 szt., 2 kg, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Wrocław
  3.    Katowice
  4.    Warszawa
  5.    Kraków
Wybierz prawidłową odpowiedź