Waga kuchenna z timerem Brabantia Profile srebrna

Waga kuchenna z timerem Brabantia Profile srebrna

Cena regularna: 199.34 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Waga kuchenna z timerem Brabantia Profile srebrna, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Waga kuchenna z timerem Brabantia Profile srebrna

Nowoczesna i elegancka waga kuchenna Profile marki Brabantia z wbudowaną funkcją timera. Z jej pomocą zważysz aż do 5 kg (lub 11 lbs) wybranych składników. Wykonana została z matowej stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa. Wyposażona w duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz funkcję timera, który poinformuje np. o końcu pieczenia ciasta. Waga posiada funkcję tary, co daje możliwość użycia do ważenia dowolnego naczynia i mieszania składników, waży z dokładnością 1 grama. Jest energooszczędna, automatycznie się wyłącza. Antypoślizgowe stópki zadbają o jej stabilność. Zasilana 3 bateriami AAA, które są dołączone do wagi.Kolekcja ProfileWysokość 2,4 cmSzerokość 20 cmGłębokość 20 cmŚrednica 20 cmMateriał Stal nierdzewna 18/10 tworzywo sztuczne

 

Informacje o Waga kuchenna z timerem Brabantia Profile srebrna

Kategoria: Drobne AGD > AGD do kuchni > Wagi kuchenne
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Waga kuchenna z timerem Brabantia Profile srebrna, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Wrocław
  2.    Poznań
  3.    Warszawa
  4.    Kraków
  5.    Katowice
Wybierz prawidłową odpowiedź