Wieszak podłogowy Twins ciemnoniebieski – Lyxo Design

Wieszak podłogowy Twins ciemnoniebieski – Lyxo Design

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Wieszak podłogowy Twins ciemnoniebieski – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Wieszak podłogowy Twins ciemnoniebieski – Lyxo Design

Wieszak Twins Luxo Design to włoska marka, która od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji outdoorowych mebli. Wykorzystywany przy produkcji plastik jest w 100% nietoksyczny i nadający się do recyklingu. Twins to wieszak o nowoczesny, świeżym i żywym designie. Zaprojektowany został tak, by przyciągać uwagę i zachwycać Twoich gości. Twins idealnie odnajdzie się w modnych przestrzeniach publicznych, a mnogość wariantów kolorystycznych do wyboru pozwala stworzyć wielobarwne kompozycje. Dodatkowym atutem wieszaka Twins jest jego odporność na temperaturę oraz promienie UV, dzięki temu z powodzeniem możesz użytkować go na zewnątrz pomieszczeń. Dlaczego warto kupić wieszak Twins? nowoczesny design możliwość użytkowania na zewnątrz osiem wariantów kolorystycznych do wyboru Parametry techniczne: Wysokość całkowita: 165 cmSzerokość całkowita: 59 cmGłębokość całkowita: 59 cmWaga: około 6 kg

 

Informacje o Wieszak podłogowy Twins ciemnoniebieski – Lyxo Design

Kategoria: Wieszaki > Wieszaki Podłogowe
Marka: Lyxo Design
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Wieszak podłogowy Twins ciemnoniebieski – Lyxo Design, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.