witryna wisząca paris

witryna wisząca paris

Cena regularna: 639,00 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: witryna wisząca paris, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: witryna wisząca paris

Witryna wisząca przeszklona Paris, biały mat
Witryna wisząca PARISto mebel o wielkich walorach estetycznych i praktycznym zastosowania. Pozwala ona wyeksponować piękne drobne ozdoby, które masz w swoim domu, bibeloty, książki itd. Można z jej pomocą stworzyć wspaniały efekt dekoracyjny.
Witryna jest w kolorze białym, co nadaje jej wdzięku i delikatności, podobnie jak przeszkolone drzwiczki i stylizowane metalowe uchwyty. To piękny mebel, idealnie pasujący do pomieszczenia urządzonego w romantycznym stylu, z wdziękiem i urokiem.
Świetnie będzie się prezentować w otoczeniu innych mebli duńskiego renomowanego producenta mebli ekologicznych wysokiej jakości, TVILUM, który zadbał o wykonie produktu z troską o najmniejszy nawet szczegół.
Tvilum to jeden z pierwszych producentów mebli na świecie, który zadbał o to aby produkcja była przyjazna dla środowiska na każdym etapie – od pozyskiwania drewna po produkcję i klimat. 

Firma może pochwalić się certyfikatami PEFC ® oraz FSC ®, które pomagają zapewnić zrównoważona dzielność leśnictwa na całym świecie.

 

Informacje o witryna wisząca paris

Kategoria: Dom i ogród > Meble > Salon > Witryny
Marka: Tvilum
Sprzedawca: Meble PUMO
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu witryna wisząca paris, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Katowice
  3.    Warszawa
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź