Zestaw do zabawy ze zjeżdżalnią i drabinką, drewno sosnowe FSC

Zestaw do zabawy ze zjeżdżalnią i drabinką, drewno sosnowe FSC

Cena regularna: 1055.26 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw do zabawy ze zjeżdżalnią i drabinką, drewno sosnowe FSC, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw do zabawy ze zjeżdżalnią i drabinką, drewno sosnowe FSC

Dzięki temu wysokiej jakości zestawowi do zabawy z certyfikatem TÜV możesz zamienić swoje podwórko w fascynujący plac zabaw dla najmłodszych! Solidna rama wykonana jest z litego, impregnowanego na zielono drewna sosnowego z certyfikatem FSC. Ten drewniany zestaw do zabawy jest niezwykle wytrzymały, trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Rodzice mogą zatem być spokojni, gdy ich dzieci bawią się na placu zabaw spełniającym najnowsze standardy bezpieczeństwa. Zestaw ma solidną, drewnianą ramę, zjeżdżalnię i pochyłą drabinę. Twoje maluchy mogą również zapraszać swoich przyjaciół do zabawy. Prosimy mieć na uwadze, że drewno jest produktem naturalnym i może wykazywać pewne niedoskonałości. Do montażu potrzebna jest wiertarka. Aby zapewnić sztywność konstrukcji, niektóre z otworów zostały już wywiercone, a inne powinno się wywiercić w trakcie montażu. Certyfikat TÜVProdukt został przetestowany i zatwierdzony przez akredytowane laboratorium TÜV Rheinland.Numer certyfikatu: 0000057743Materiał: lite, impregnowane na zielono drewno sosnowe (z certyfikatem FSC) Produkt odporny na butwienie i insekty Wymiary całkowite: 237 x 60 x 175 cm (dł. x szer. x wys.) Długość zjeżdżalni: 175 cm Trwały i łatwy w utrzymaniu Wysokiej jakości zestaw do zabawy, wspinaczki, zjeżdżania itp. Liczba użytkowników: 3 Maksymalna waga jednego użytkownika: 50 kg Cechy produktu: 1 x drewniana wieża 1 x falista zjeżdżalnia 1 x pochyła drabinka 2 x wygodny uchwyt 1 x miejsce na piaskownicę Uwaga: kotwy gruntowe nie są dołączone Certyfikat TÜV Produkt został przetestowany i zatwierdzony przez akredytowane laboratorium TÜV Rheinland. Numer certyfikatu: 0000057743 OSTRZEŻENIE: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 36 miesięcy. OSTRZEŻENIE: Wyłącznie do użytku domowego. OSTRZEŻENIE: Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Waga 39 kg

 

Informacje o Zestaw do zabawy ze zjeżdżalnią i drabinką, drewno sosnowe FSC

Kategoria: Meble > Meble ogrodowe > Zabawki do ogrodu dla dzieci
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw do zabawy ze zjeżdżalnią i drabinką, drewno sosnowe FSC, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *