Zestaw garnków 8el. WMF Fusiontec Mineral czarny

Zestaw garnków 8el. WMF Fusiontec Mineral czarny

Cena regularna: 2494.98 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw garnków 8el. WMF Fusiontec Mineral czarny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw garnków 8el. WMF Fusiontec Mineral czarny

Komplet garnków marki WMF składa się z 4 elementów i pochodzi z najnowszej, fenomenalnej kolekcji Fusiontec Mineral – gwarantującej najlepszą jakość wszystkim naczyniom do gotowania. Zewnętrzne warstwy naczyń wyróżniają się ciekawym, lekko metalicznym, czarnym odcieniem. Garnki zostały wykonane z unikalnego materiału Fusiontec – tworzy go rdzeń z żelaza stapiany w bardzo wysokich temperaturach w nierozerwalną całość z powłokami z naturalnych minerałów. Wyróżnia się on niezwykle gładką powierzchnią odporną na zarysowania oraz odpryski, odporny na rdzę czy kwasy. Pozwala uzyskać świetne rezultaty gotowania ze względu na doskonałe przewodnictwo i rozprowadzanie ciepła. Ogromnym atutem jest także energooszczędność i nieodkształcające się dna, dzięki czemu garnki posłużą nam na długie lata. Garnki Fusiontec Mineral wyposażono w szeroką krawędź wylewową, ułatwiającą przelewanie. Posiadają też w uchwyty ze stali nierdzewnej oraz szklane pokrywki z uchwytami. Nadają się do używania na kuchenkach ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Są odporne na temperatury od 180°C (z pokrywką) do 250°C (bez pokrywki).Zestaw zawiera:- rondelek (16 cm śr., poj. 1,3 l) – garnek niski (20 cm śr., poj. 2,4 l) – 2 garnki wysokie (śr. 20 i 24 cm, poj. 3,7 l oraz 6,4 l)Kolekcja FusiontecMateriał żelazo szkło stal nierdzewnaMożliwość mycia w zmywarce tak

 

Informacje o Zestaw garnków 8el. WMF Fusiontec Mineral czarny

Kategoria: Kuchnia > Gotowanie > Garnki > Zestawy garnków
Marka: WMF
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw garnków 8el. WMF Fusiontec Mineral czarny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Poznań
  2.    Katowice
  3.    Kraków
  4.    Warszawa
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź