Zestaw obiadowy dziecięcy 3-szt. Mio Miffy Explor 108040065230

Zestaw obiadowy dziecięcy 3-szt. Mio Miffy Explor 108040065230

Cena regularna: 180.9 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw obiadowy dziecięcy 3-szt. Mio Miffy Explor 108040065230, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw obiadowy dziecięcy 3-szt. Mio Miffy Explor 108040065230

Zestaw Obiadowy dla DzieciZestaw obiadowy dla dzieci holenderskiej marki Mepal Deep Turquoise. Trzyczęściowy zestaw do jedzenia Mepal Mio składa się z kubka niekapka, talerzyka i łyżeczki, dzięki czemu każde dziecko szybko odkryje prawdziwą radość z jedzenia. Mio to kolekcja, która zachwyci Cię swoim wyjątkowym wzornictwem, łączącym prostotę, elegancję i zorientowanie na dziecko, aby zachęcić je do samodzielności. Doskonałe i bezpieczne dla małych smakoszy!Kubek dla DzieckaProsty i elegancki kubek dla dzieci od 6 miesięcy wzwyż. Dzięki swojemu kształtowi, niewielkiej pojemności (200 ml) i dużym uchwytom maluchy będą mogły wygodnie trzymać go w dłoni, a solidna konstrukcja i wyjątkowo wytrzymały materiał (tworzywo sztuczne wolne od BPA) dzielnie zniosą także chwile buntu i złości. Duże uchwyty ułatwiają trzymanie nawet małym dłoniom.Miska do KarmieniaTalerzyk do karmienia z serii Mio to idealny talerzyk, dzięki któremu dziecko może uczyć się samodzielności. Antypoślizgowa podstawa zapobiega ślizganiu się talerza po podłodze, a solidny uchwyt pozwala rodzicom lub maluchom trzymać go podczas przenoszenia bez konieczności grzebania palcami w jedzeniu. Talerzyk Mio ma zaokrąglony brzeg i wysokie krawędzie, dzięki czemu maluch może wygodnie nabierać jedzenie.Łyżeczka dla NiemowlątŁyżka treningowa dla niemowląt Mio ma krótki uchwyt, który jest idealny dla małych rączek. Łyżeczka nie ślizga się w dłoni i jest bardzo lekka, więc dziecko chętnie po nią sięga i ćwiczy swoją niezależność. Prosta konstrukcja łyżki treningowej Mepal Mio pozwala Twojemu dziecku w pełni skoncentrować się na jedzeniu. Łyżka nadaje się do mycia w zmywarce. Wykonany jest z bezpiecznego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, wolnego od BPA.Mepal – Holenderska MarkaMepal to należąca do światowej czołówki holenderska firma specjalizująca się w produkcji inteligentnego wyposażenia do przechowywania żywności. Mepal wyróżnia się tworzeniem produktów pełnych mądrych i przemyślanych pomysłów. Stosowane przez tę markę rozwiązania,  czynią życie łatwiejszym i bardziej beztroskim.

 

Informacje o Zestaw obiadowy dziecięcy 3-szt. Mio Miffy Explor 108040065230

Kategoria: Jadalnia > Zastawa stołowa > Zastawa stołowa dla dzieci
Marka: Mepal
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw obiadowy dziecięcy 3-szt. Mio Miffy Explor 108040065230, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Kraków
  2.    Warszawa
  3.    Katowice
  4.    Poznań
  5.    Wrocław
Wybierz prawidłową odpowiedź