Zestaw PerfectFit Pokrowiec na deskę do prasowania rozm. C Tropical Leaves Brabantia

Zestaw PerfectFit Pokrowiec na deskę do prasowania rozm. C Tropical Leaves Brabantia

Cena regularna: 118.21 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw PerfectFit Pokrowiec na deskę do prasowania rozm. C Tropical Leaves Brabantia, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw PerfectFit Pokrowiec na deskę do prasowania rozm. C Tropical Leaves Brabantia

Pokrowiec na deskę do prasowania Pokrowiec na deskę do prasowania wykonany ze 100% wytrzymałej bawełny w połączeniu z elastyczną pianką oraz warstwą filcu zapewnia większą wygodę prasowania. Pokrowiec jest przystosowany do desek Brabantia w rozmiarze „C” oraz wszystkich innych desek o wymiarach 124 x 45 cm. Wygodne prasowanie Pokrowiec został wykonany ze 100% bawełny, 4 mm warstwy pianki + 4 mm filcu. Bawełna i 4 mm gąbka są odporne na wysoką temperaturę oraz mają zdolność do absorbowania wilgoci dzięki czemu nadają się do standardowego, zwykłego prasowania, jak i do prasowania parowego. Warstwa filcu idealnie dopasowuje się do wymiarów deski Brabantia zapewniając jeszcze większy komfort prasowania. Gwarantuje gładki poślizg żelazka oraz miękkość całej powierzchni. Brabantia Szybki montaż Dzięki specjalnemu, przemyślanemu zapięciu pokrowiec zawsze pozostaje napięty i gładki. Ułatwia również szybkie montaż pokrowca. Brabantia pokrowiec na deskę do prasowanie specjalne zapięcie Stabilizacja podczas prasowania O stabilność pokrowca podczas prasowania dba również specjalny ściągacz. Brabantia pokrowiec na deskę do prasowanie specjalny ściągacz System opisu rozmiarów Kod koloru umieszczony na każdym opakowaniu ułatwia dopasowanie właściwego rozmiaru. Wystarczy dobrać kolorowy kod pokrowca do kodu na desce. Nie musisz znać wymiarów deski na pamięć. Brabantia pokrowiec na deskę do prasowanie i jej rozmiaryKolekcja Tropical LeavesWysokość 0,8 cmDługość 45 cmSzerokość 124 cmMateriał Bawełna Pianka

 

Informacje o Zestaw PerfectFit Pokrowiec na deskę do prasowania rozm. C Tropical Leaves Brabantia

Kategoria: Drobne AGD > Prasowanie ubrań > Pokrowce na deski do prasowania
Marka: Brabantia
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw PerfectFit Pokrowiec na deskę do prasowania rozm. C Tropical Leaves Brabantia, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zrób anty-spam test:

Stolica Wielkopolski

  1.    Katowice
  2.    Wrocław
  3.    Kraków
  4.    Poznań
  5.    Warszawa
Wybierz prawidłową odpowiedź