Dywan Abyss Blue 80×150 cm – Louis De Poortere

Dywan Abyss Blue 80×150 cm – Louis De Poortere

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dywan Abyss Blue 80×150 cm – Louis De Poortere, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dywan Abyss Blue 80×150 cm – Louis De Poortere

Dywan Abyss Blue Abyss Blue to przepiękny, ręcznie tkany dywan, którego kolorystyka przypomina głębię oceanu mieszającą się z jałowymi wyspami. Produkt belgijskiej marki Louis De Poortere wprawia w zachwyt i jest doskonałym akcentem do gustownego pomieszczenia. Dywan idealnie przylega do podłogi, jest odporny na odkształcenia, jest również przyjazdy zwierzętom i alergikom – wszystko to sprawia, że pełni walory nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Abyss Blue posiada certyfikat ekologicznej produkcji, a także atesty pozwalające używać go w miejscach publicznych. Model Abyss Blue – dostępny jest w 6 różnych rozmiarach, sprawdź produkty powiązane u góry strony lub kliknij -> Dywany Abyss Blue Marka Louis De Poortere wywodzi się z Belgii i od ponad 150 lat produkuje dywany, które zdobią podłogi na całym świecie w wielu prestiżowych budynkach, takich jak Luwr, Biały Dom czy Zamek Królewski w Anglii. Kupując dywan marki Louis De Poortere masz gwarancję jakości zgodnej z normami UE – wszystkie dywany marki posiadają atesty do użytkowania w hotelach i innych miejscach publicznych. Dlaczego warto kupić dywan Abyss Blue? miły i przytulny w dotyku gwarancja jakości, belgijska marka Louis De Poortere łatwy w czyszczeniu posiada atesty do użytkowania w miejscach publicznych przyjazny zwierzętom i alergikom Parametry techniczne: 80×150 cm* *Dopuszczalne jest standardowe odchylenie od podanych wymiarów do 5%, a także nieznaczna nierówność krawędzi dywanu Istnieje możliwość otrzymania próbki tkaniny wybranego dywanu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Informacje o Dywan Abyss Blue 80×150 cm – Louis De Poortere

Kategoria: Dywany
Marka: Louis De Poortere
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dywan Abyss Blue 80×150 cm – Louis De Poortere, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.