Dywan Glen Clove 140×200 cm – Louis De Poortere

Dywan Glen Clove 140×200 cm – Louis De Poortere

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Dywan Glen Clove 140×200 cm – Louis De Poortere, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Dywan Glen Clove 140×200 cm – Louis De Poortere

Dywan Glen Clove Nowoczesny dywan o ciekawej kolorystyce świetnie odnajdzie się w modnych i eleganckich wnętrzach. Dywan Glen Clove jest łatwy w utrzymaniu czystości, stabilny i miły w dotyku. Specjalna metoda tkania gwarantuje większą odporność na odkształcenia się pod meblami. Dywan posiada certyfikat Oeko-Tex 100 zapewniający o ekologiczności oraz przyjazności zdrowiu. Model Glen Clove – dostępny jest w 6 różnych rozmiarach, sprawdź produkty powiązane u góry strony lub kliknij -> Dywany Glen Clove Marka Louis De Poortere wywodzi się z Belgii i od ponad 150 lat produkuje dywany, które zdobią podłogi na całym świecie w wielu prestiżowych budynkach, takich jak Luwr, Biały Dom czy Zamek Królewski w Anglii. Kupując dywan marki Louis De Poortere masz gwarancję jakości zgodnej z normami UE – wszystkie dywany marki posiadają atesty do użytkowania w hotelach i innych miejscach publicznych. Dlaczego warto kupić dywan Glen Clove? miły i przytulny w dotyku gwarancja jakości, belgijska marka Louis De Poortere idealnie przylega do podłoża posiada atesty do użytkowania w miejscach publicznych tkany na płasko Parametry techniczne: 140×200 cm* *Dopuszczalne jest standardowe odchylenie od podanych wymiarów do 5%, a także nieznaczna nierówność krawędzi dywanu Istnieje możliwość otrzymania próbki tkaniny wybranego dywanu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Informacje o Dywan Glen Clove 140×200 cm – Louis De Poortere

Kategoria: Dywany
Marka: Louis De Poortere
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Dywan Glen Clove 140×200 cm – Louis De Poortere, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.