Moon Wood Stół Iron Oak Rustik, 40×700, olej naturalny

Moon Wood Stół Iron Oak Rustik, 40×700, olej naturalny

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Moon Wood Stół Iron Oak Rustik, 40×700, olej naturalny, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Moon Wood Stół Iron Oak Rustik, 40×700, olej naturalny

Stół Iron Oak – skandynawski styl w rustykalnym i nowoczesnym wydaniu Stół Iron Oak to z pewnością rozwiązanie które zachwyci wielu klientów i spełni wiele różnych oczekiwań. Jak to możliwe? Przede wszystkim, całość jest w skandynawskim, opartym na wykorzystaniu drewna, stylu. Jest to styl, który króluje ostatnio w coraz większej ilości pomieszczeń i nic nie wskazuje na to, żeby miał się ten trend skończyć. Jednak, prezentowany model sprawdzi się równie dobrze w każdym innym stylu, dopełniając charakteru pomieszczenia, nadając klimatu oraz gwarantując bezpieczeństwo – stół bowiem pozbawiony jest wszystkich trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić otoczeniu. Dlaczego warto kupić stół Iron Oak? rustykalny, skandynawski styl, który wkomponuje się w każde wnętrze wysokiej jakości materiały użyte przy produkcji, zapewniające bezpieczne użytkowanie produkt polskiej marki, dzięki zakupowi wspieramy polskich producentów nadaje charakteru i wyrazu w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie idealny zarówno do mniejszych, jak i tych większych pomieszczeń Parametry techniczne: długość: 70 cm szerokość: 70 cm wysokość: 75 cm grubość blatu: 40 mm kolor: naturalny, czarny materiał: dąb, metalowe nogi

 

Informacje o Moon Wood Stół Iron Oak Rustik, 40×700, olej naturalny

Kategoria: Stoły > Stoły do wewnątrz
Marka: Moon Wood
Sprzedawca: Furnigo.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Moon Wood Stół Iron Oak Rustik, 40×700, olej naturalny, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.