Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm

Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm

Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm

Seria Provencale Laura Ashley to propozycja dla miłośników śmiałych linii i rzeźbionych detali. Każdy element kolekcji ma doskonale dopracowaną formę z dbałością o każdy szczegół. Meble dodadzą stylu i elegancji każdej aranżacji. Ponadczasowa klasyczna elegancja z zachowaniem przytulnego nieco prowansalskiego stylu to kwintesencja stylu mebli Laury Ashley. Kolekcja Provencale wykonana jest z litego drewna kauczukowego w kolorach szczotkowanej kości słoniowej oraz szarym. Niektóre z elementów kolekcji posiadają dębowe blaty. Wysoka komoda Provencale w kolorze kości słoniowej, o wymiarach 75x51x136cm, ma pięć szuflad z ozdobnymi uchwytami z dodatkiem patyny. Całość mebla prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie. W związku z aktualną sytuacją na rynku, czas realizacji zamówienia na meble może wynieść od 3 do 6 tygodni.

Informacje o Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm

Kategoria: Produkty > Meble > Komody i Konsole
Marka: Laura Ashley
Sprzedawca: Decoratore.pl

Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Provencale Laura Ashley Komoda Wysoka Kość Słoniowa 75x51x136cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiona/y do sklepu online.